Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 23 października 2020, o 12:36

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91
 Harlequin Światowe Życie 
Autor Wiadomość
La Gata Noruega

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych
Trish Morey "Tajemnica hiszpańskiej winnicy"

Simone dorastała pragnąc mieć prawdziwą rodzinę. Gdy po latach nawiązuje kontakt z dawno niewidzianym dziadkiem, okazuje się, że staruszek jest terminalnie chory. Aby osłodzić jego ostatnie dni, dziewczyna decyduje się na karkołomny krok – musi poślubić Alesandra – diabelnie przystojnego i aroganckiego dziedzica rodziny, która od pokoleń jest zwaśniona z jej rodziną. Alesander wykupił niedawno ukochaną ale podupadającą winnicę dziadka. Dziewczyna ma nadzieję, że dzięki ślubowi dziadek zobaczy, że dzieło jego życia jest w rękach wnuczki i będzie szczęśliwy. Dziewczynie pozostaje tylko skłonienie przyszłego męża do ślubu…

Zabrałam się za tę książeczkę, nie pamiętając, że już ją kiedyś czytałam. Jest to fajna, lekka, sprawnie napisana historia, którą bardzo szybko się czyta. Nie rażą żadne większe wpadki, ani styl. Prosta historia, czasem lekko humorystyczna, czasem wzruszająca, po prostu fajna. Bohaterowie nie są przegięci, co się często zdarza w hq, ich motywacje są jasne i zrozumiałe. Polubiłam Simone, choć nie do końca podobały mi się jej oszustwa, z Alesandrem na początku miałam problem, bo był dupkiem, jednak z czasem i on dał się polubić. Ta historyjka nie jest szczególnie odkrywcza ale oceniam ją na 8/10, za ogólną gładkość i przyjemność w odbiorze.

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Pastelowa Królewna

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
Aktualizacja cyklów/miniserii w Światowym Życiu:

Pojawiły się nowe cykle. Dwa są już zakończone, a trzeci na razie napoczęty.

Billionaires at the Altar:
1. Lynne Graham - Doskonała propozycja, premiera: 2020-06-26
2. Lynne Graham - Wyjdź za mnie, premiera: 2020-07-24
3. Lynne Graham - Królowa dla szejka, premiera: 2020-08-28

The Barsi on Fifth Duet:
1. Dani Collins - Bezcenny kolczyk, premiera: 2020-07-24
2. Dani Collins - Romans nad Dunajem, premiera: 2020-09-04

Monteverre Marriages:
1. Amanda Cinelli - Czas dla księżniczki, premiera: 2020-09-11
2. Amanda Cinelli - (Druga część miniserii ukaże się w październiku.)
Janka napisał(a):
Mam kłopot z: Melanie Milburne - Paryż wiosną, premiera: 2020-06-05
Na stronie Harlequina napisano, że to pierwsza część jakiejś miniserii, ale nie znalazłam niczego na poparcie tej informacji.
Jedynie Amazon twierdzi, że to jest część cyklu Brides of Innocence, tego samego, który napisała Maisey Yates, co jest mało prawdopodobne, skoro ten cykl też jest akurat wydawany i nie ma tam gdzie upchnąć dodatkowego harlequina innej autorki.
Okaże się za miesiąc, z czym będzie połączona ta książka.

Już się to okazało. Choć właściwie częściowo.
Według Biblionetki cykl nazywa się The Scandal before the Wedding. Należą do niego dwa tomy:
1. Melanie Milburne - Paryż wiosną, premiera: 2020-06-05
2. Melanie Milburne - Noc w Wenecji, premiera: 2020-07-03
Cyklu o takiej nazwie nie ma ani na stronie Goodreads, ani na stronie pani autorki.

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91