Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 15 sierpnia 2018, o 18:46

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Chyba harlequin historyczny (znalazłam) 
Autor Wiadomość
Pogromczyni gaduł

Pochwały: 41
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
Post Chyba harlequin historyczny (znalazłam)
30 maja 2018, o 20:01
Chyba to był harlequin historyczny: ona podróżuje z wujostwem czy też opiekunami i zatrzymują się na noc w zajeździe, tam spotykają jego, arystokratę, który walczył z synem opiekunów chyba na wojnie z Napoleonem. Jest niezręczna sytuacja, bo to było ich jedyne dziecko chyba i mężczyzna się czuje winny, że on przeżył (?), jest jeszcze jakiś kuzyn, który się na chama zaleca do dziewczyny. Książę - opiekun dostaje jakiegoś ataku i musi się położyć, a dziewczyna z jego żoną go pielęgnują, a potem ona wraca do pokoju i chyba pomyliła drzwi i weszła do pokoju młodego arystokraty. I potem muszą się pobrać. Tak mnie jakoś naszło na przeczytanie jeszcze raz, a nie mogę sobie przypomnieć tytułu.

Ostatnio edytowano 31 maja 2018, o 23:54 przez giovanna, łącznie edytowano 1 raz

Pogromczyni gaduł

Pochwały: 41
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
Znalazłam, jakby kogoś interesowało to są Niestosowne oświadczyny Carole Mortimer

Anglia, XIX wiek

Grace Hetherington wybiera się wraz z wujostwem do Londynu, aby zadebiutować w towarzystwie. Z natury niezależna, wychowana przez rodziców o szerokich horyzontach, nie zamierza się poddać regułom obowiązującym w gronie socjety. Chce wyjść za mąż z miłości, a w małżeństwie oczekuje partnerstwa. Po drodze, w zajeździe, spotyka znajomego opiekunów, lorda Luciana St Claire`a, cieszącego się opinią hulaki i bawidamka. Niespodziewanie dochodzi do fatalnej pomyłki: podchmielony Lucian przypadkiem trafia do pokoju Grace, gdzie w kompromitującej sytuacji zastaje go jej ciotka. Jedynie ślub może zapobiec skandalowi. Panna Hetherington zgadza się na zaręczyny, ale postanawia zerwać je przy najbliższej okazji…

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]